Fundacja Popieram Życie Miodem Słodzone

Nagroda dla naszej fundacji ???

20 listopada 2023 roku odbyła się finałowa gala XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces”, organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii “RODZINNEJ” w imieniu Naszej Fundacji odebrała Pani Prezes Elżbieta Warcholak. Wręczenie nagród miało miejsce w Zamku Królewskim w Warszawie.

W uroczystości wzięli udział między innymi: dr Barbara Fedyszak-Radziejowska – doradca w kancelarii Prezydenta RP, Anna Gembicka – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Honorowy Patronat nad konkursem „Sposób na Sukces” sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Bardzo się cieszymy, zwłaszcza, że zgłoszeń było mnóstwo. To była nagroda za założenie fundacji w kategorii rodzinnej i przekrój działalności. Fundacja powstała z inicjatywy Pasieki Maciejka, gdzie działamy już kilkadziesiąt lat. Gala była bardzo uroczysta. To już nasza trzecia nagroda za pierwsze miejsce w tym miesiącu. Odbieraliśmy nagrodę na SGGW w Warszawie w Auli Kryształowej za pierwsze miejsce w kategorii pszczelarstwo hobbystyczne. Zdobyliśmy również pierwsze miejsce w Agrolidze na poziomie wojewódzkim. Bardzo cieszą nas wszystkie nagrody, tym bardziej, że to inni nas zgłaszają. 

mówi Elżbieta Warcholak, prezes Fundacji “Popieram Życie Miodem Słodzone”

Nasza Pani Prezes Elżbieta Warcholak odbiera nagrodę za zajęcie I miejsca.